Úlohou dobrého advokáta, tak ako ju vnímame, je byť klientovi partnerom, oporou a akýmsi majákom v oceáne. Advokácia je podľa nás o konzultovaní a jasnej komunikácii. Cieľom nie je právo pre právo. Cieľom je právo rozumne a tvorivo aplikovať. Je ľahké povedať čo sa nedá. My sa snažíme hovoriť ako sa veci dajú.

NAŠE HLAVNÉ ZAMERANIE

Marketing a reklama

Farmaceutické právo

Duševné vlastníctvo

Osobné údaje

FMCG

Všeobecné právne poradenstvo

Referencie od našich klientov

Referencie od našich klientov

Akákoľvek informácia týkajúca sa klienta je pre nás doslova posvätná. Nikdy a za žiadnych okolností ju nešírime. Preto dlhodobo neuvádzame referencie. Veríme však, že určitá reputácia, ktorú sme si vybudovali hovorí viac, ako zoznam referencií. Spýtajte sa na nás. Alebo ešte lepšie, spoznajte nás sami.

Kto sme a ako pracujeme

Naša kancelária pozostáva zo 6 advokátov, jednej koncipientky a podporného teamu (office manager, prekladatelia, špeciálni poradcovia a pod.).

Naším cieľom je byť reálnym praktickým poradcom. Miestom kde je možné prísť s problémom a odísť s riešením Nepotrpíme si na komplikovaný prejav ani desiatky strán vyjadrení. Neformálna komunikácia, stručné a jasné odporúčania či vymedzenia možností býva to čo naši klienti oceňujú. Samozrejme, najľahšie je povedať „nedá sa“. Vymyslieť „ako sa to dá“ býva často zložitejšie. Vždy sa ale dá komunikovať „ľudskou“ rečou a hlavne sledovať hlavný záujem klienta – vedieť čo môžem, čo nemôžem a aký je medzi tým interval.

Klientom poskytujeme okrem poradenstva a klasickej práce (posudzovanie materiálov, dokumentov, posudzovanie/príprava zmlúv a podobne) aj školenia a ďalšie služby. Nezriedka prednášame field force či office ľuďom.

Kontaktné údaje

PAVOL CVIK - ADVOKÁT, S.R.O.

Letná 3
831 03 Bratislava

IČO: 36 830 259
DIČ: 2022441696

+421 918 616 313

cvik@pavolcvik.eu